۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.

آموزش تنیس

هدف آرشاکلاب این است که در بلندمدت، نقشی موثر در ارتقای ورزش تنیس در ایران ایفا کند. یکی از برنامه‌های آرشاکلاب برای دست‌یابی به این هدف مهم، آموزش تنیس توسط مربیان حرفه‌ای و کارآزموده برای تنیس‌بازان در سطوح مختلف است.

علاقه‌مندان می‌توانند به دو صورت از کلاس‌های آموزشی آرشاکلاب بهره‌مند شوند. روش اول ویژه‌ی اعضای آرشاکلاب است. در این روش، اعضا می‌توانند از تعداد جلسات آموزشی در نظر گرفته شده درون پکیج‌های عضویت استفاده کنند و در صورت نیاز، تعداد جلسات بیشتری را به صورت آزاد رزرو کنند. همچنین این امکان برای اعضا وجود دارد تا زمان جلسات را شخصاً با مربی خود هماهنگ کنند.

در روش دوم، علاقه‌مندان غیر عضو می‌توانند به صورت آزاد در کلاس‌های دوازده جلسه‌ای آموزش تنیس آرشاکلاب ثبت‌ نام کنند. ساعات و روزهای جلسات‌ آموزشی در این شیوه به صورت یک برنامه‌ی آموزشی، از پیش مشخص شده است.

کلاس‌های آموزش تنیس آرشاکلاب در زمین‌های هاردکورت سرپوشیده‌ی استاندارد این مجموعه برگزار می‌شوند. یادگیری تنیس در زمین‌هایی مطابق با استانداردهای فدراسیون جهانی تنیس، مزیت قابل توجهی برای تنیس‌آموزان است و باعث آمادگی هر چه بیشتر آنان برای شرکت در مسابقات بین‌المللی و حرفه‌ای می‌شود.