۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.

آکواتراپی و اسپا آرشاکلاب

مجموعه‌ی تن‌آسایی آرشاکلاب همه‌ی آن چیزی است که برای آغاز یک روز پرانرژی یا رهایی از خستگی یک روز پرتلاش به آن نیاز دارید. این مجموعه از استخرِ آب‌درمانی، اتاق مه سرد، سونای خشک و مرطوب، جکوزی، ماساژ و حمام سنتی تشکیل شده است و تجربه‌ای متفاوت از آرامش و آسودگی به شما ارائه می‌دهد.

استخرِ آب‌درمانی

آرشاکلاب دارای یک استخرِ آب‌درمانی به عمق ۱.۵ متر است. دمای این استخرِ آب‌درمانی ۲۸ درجه‌ی سانتیگراد و کمی بالاتر از استخرهای معمولی است تا محیط بهتری را برای بهبود و رفع خستگی عضلات فراهم کند. برخلاف استخرهای معمولی، عمق استخرِ آب‌درمانی آرشاکلاب در تمام نقاط یکسان است تا بتوان به راحتی داخل آن راه رفت. در دیواره‌های استخرِ آب‌درمانی جت‌های آبی جاسازای شده‌اند که با برخورد آب با بدن موجب رفع خستگی، آرمیدگی عضلات و بازیابی نیروی بدن ورزشکاران می‌شوند.

سونای خشک و مرطوب

مجموعه‌ی تن‌آسایی آرشاکلاب دارای یک سونای خشک با دمای ۷۰ درجه‌ و دو سونای مرطوب با دمای ۴۲ درجه‌ی سانتی‌گراد است. استفاده از سونای بخار و خشک باعث باز شدن منافذ پوستی و آرمیدگی عضلات می‌شود.

جکوزی

جکوزی مجموعه‌ی تن‌آسایی آرشاکلاب با ظرفیت سه نفر از مدرن‌ترین انواع جکوزی است که ماساژورهایی برای قسمت‌های مختلف بدن دارد.

اتاق مه سرد

اتاق مه سرد یکی از مدرن‌ترین فناوری‌های تن‌آسایی در جهان است. با ورود به این اتاق، آب پودر‌شده با دمای ۱ درجه‌ی سانتی‌گراد از بالا بر بدن افراد پاشیده می‌شود که موجب بهبود سریع عضلات خسته از ورزش می‌شود. استفاده از این سرویس پس از ورزش یا فعالیت‌های سنگین بسیار مفید است.

حمام سنتی

در حمام سنتی آرشاکلاب می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از حمام‌های سنتی ایرانی داشته باشید. این حمام مثل حمام‌های سنتی قدیمی طراحی شده و با سکو و لیف و کیسه یادآور آرامش و صفای گذشته‌هاست. می‌توانید روی سکوها دراز بکشید و خود را به یک اهل فن بسپارید تا خستگی را از تنتان در کند.