۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.

سالن ورزش آرشاکلاب

نمی‌توان فواید فعالیت بدنی و ورزش مستمر را بر سلامت جسمانی و روانی نادیده گرفت. البته اهمیت زیادی دارد که ورزش تحت نظر یک متخصص و در محیطی مناسب صورت بگیرد تا از هرگونه آسیب‌ احتمالی ناشی از فعالیت‌ اشتباه یا تجهیزات غیراستاندارد جلوگیری به عمل آید. عضویت در یک باشگاه ورزشی در کنار دسترسی بهتر به امکانات و بهره‌گیری از دانش تخصصی، موجب ایجاد یک برنامه‌ی منظم جهت حفظ سلامتی، افزایش سطح انرژی و انگیزه، کاهش تنش و البته رسیدن به تناسب بدنی می‌شود.

آرشاکلاب مفتخر است که با تجهیز باشگاهی تخصصی به مدرن‌ترین امکانات آمادگی جسمانی و بدن‌سازی و بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین مربیان توانسته محیطی مطمئن را برای ورزشکاران و به ویژه تنیس‌بازان فراهم کند.

در آرشاکلاب ساختمانی به مساحت ۴۷۰ متر مربع و در دو طبقه به سالن بدن‌سازی اختصاص داده شده است. علاوه بر این، تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات استفاده شده در این سالن بدن‌سازی مستقیماً از میان آخرین و جدیدترین تجهیزات برند تخصصی HOIST Fitness آمریکا تهیه شده‌اند. مهم‌ترین ویژگی سالن بدن‌سازی آرشاکلاب، تمرینات و امکانات ویژه‌ی آن است که به صورت خاص برای تنیس‌بازان در نظر گرفته شده است.

مهم‌ترین ویژگی باشگاه آمادگی جسمانی و بدنسازی آرشاکلاب، تمرینات و امکانات ویژه‌ی آن است که به صورت خاص برای تنیس‌بازان در نظر گرفته شده است.

در سالن بدن‌سازی آرشاکلاب، تنیس‌بازان از هر رده‌ای می‌توانند با بهره‌گیری از مشاوره و کوچینگ یک مربی حرفه‌ای، نقاط ضعف خود را پیدا کرده و با تمرین‌های اختصاصی و مناسب و استفاده از تجهیزات استاندارد، آن‌ها را به نقاط قوت تبدیل کنند.