۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.

امکانات رفاهی در آرشاکلاب

یک اتاق کنفرانس راحت، مجهز و باکیفیت نقش مهمی در روند برگزاری جلسات دارد. بسیار مهم است که شرکت‌کنندگان در جلسه، درگیر فرآیند آماده‌سازی تسهیلات نشوند و در عوض، روی دستور کار تمرکز کنند. هرگونه نقص و کاستی در تجهیزات فنی و یا حتی پذیرایی از میهمانان می‌تواند مانع دستیابی به اهداف اولیه‌ی برگزاری جلسه شود. بنابراین انتخاب محیطی که از هر جهت تمام پیش‌نیازها را برآورده سازد جزو ضروریات تنظیم یک جلسه یا قرار کاری حرفه‌ای است.

آرشاکلاب با توجه به در نظر گرفتن شرایط کاری و سبک زندگی اعضای خود، تمامی تجهیزات لازم برای برگزاری یک دیدار کاری حرفه‌ای و بی‌نقص را در فضایی کاملاً اختصاصی فراهم کرده است. نزدیکی به فرودگاه امام خمینی، هتل‌های بین‌المللی نووتل و آیبیز و شهرک صنعتی شمس‌آباد، موقعیت بی‌همتایی را جهت برگزاری جلسات کاری در آرشاکلاب رقم زده است. تنها کافی است که متقاضیان برگزاری جلسات کاری، دستور جلسه و لیست افراد شرکت‌کننده را تهیه کرده و باقی هماهنگی‌ها را به آرشاکلاب بسپارند.

اتاق انتظار و ملاقات اختصاصی (لانژ VIP)، دو اتاق‌ کنفرانس مجهز به اسباب ضروری جهت ارائه و نمایش، اتاق آموزش و فضایی برای تهیه‌ی گزارش‌های خبری، امکاناتی هستند که برای برگزاری جلسات کاری در آرشاکلاب مهیا شده‌اند.

امکانات رفاهی همچون پارکینگ و لاکرهای اختصاصی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که قصد عضویت در یک مجموعه‌ی ورزشی را دارند. ورزشکاران می‌‌خواهند که در کنار اطمینان از امنیت وسایل خود، از هرگونه مشغله‌ی فکری اضافی درباره‌ی جابه‌جایی لوازم شخصی خود فارغ باشند.

آرشاکلاب تلاش کرده است تا با فراهم آوردن بهترین امکانات رفاهی، از بار فکری مخاطبان خود بکاهد و شرایط ایده‌آلی را برای اعضا مهیا کند. در همین راستا هر یک از اعضا لاکر اختصاصی خود را دریافت می‌کنند و می‌توانند بدون نیاز به حمل‌ونقل لباس‌ها و تجهیزات ورزشی خود، آن‌ها را درون کمدهای شخصی‌ خود نگهداری کنند.

علاوه بر این، آرشاکلاب امکان رفاهی دیگری برای اعضای خود فراهم کرده است و آن شستشو و اتوکشی لباس‌ها و نظافت کفش‌های ورزشی است. همچنین در صورت نیاز آرشاکلاب راکت تنیس اعضا را تعمیر و بهسازی می‌کند.