۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.
پکیج ویژه‌ی سازمانی

پکیج ویژه‌ی سازمانی

‎۴٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

(موجود)

پکیج ویژه‌ی سازمانی

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

  • میزبانی از جلسات مدیران


  • امکان استفاده از ویدئو پروژکشن


  • امکان برگزاری ویدئو کنفرانس


  • یک ساعت ماساژ تخصصی برای آقایان


  • استفاده‌ی نامحدود از سالن بدن‌سازی


  • استفاده‌ی نامحدود از امکانات مجموعه آکواتراپی برای آقایان


  • پذیرایی در رستوران ارگانیک با یک وعده‌ی غذایی گرم و انواع نوشیدنی


  • امکان استفاده از مسیر تندرستی و لاکرهای عمومی‎۴٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

* فیلدهای الزامی

‎۴٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان

جزییات

با استفاده از پکیج یک روزه‌ی سازمانی آرشاکلاب می‌توانید جلسات کاری خود را در محیطی مجهز و راحت برگزار کنید. ما در آرشاکلاب، می‌کوشیم تا با فراهم آوردن تمامی امکانات لازم، از جلسات و قرارهای کاری شما با بهترین کیفیت ممکن میزبانی کنیم.

این پکیج انتخابی مناسب برای مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که می‌خواهند تجربه‌ای متفاوت از فضای کار داشته باشند و اضافه بر آن اندکی به استراحت و تجدید قوا بپردازند.

نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و شهرک صنعتی شمس‌آباد و همچنین وجود اتاق کنفرانس و اتاق آموزشی مجهز در کنار اتاق انتظار مدرن و راحت در آرشاکلاب، امکان برگزاری طیف متنوعی از جلسات و قرارهای کاری را مهیا کرده است.

علاوه بر رسیدگی به امور کاری و برگزاری جلسات، امکان استفاده از سایر خدمات و امکانات تفریحی و ورزشی آرشاکلاب نیز در پکیج سازمانی در نظر گرفته شده است.

با تهیه‌ی پکیج سازمانی می‌توانید با استفاده از امکانات مرکز آکواتراپی آرشاکلاب همچون استخر آب‌درمانی، سونا و جکوزی به تن‌آسایی بپردازید. همچنین می‌توانید از خدمات ماساژ تخصصی آرشاکلاب به مدت یک ساعت استفاده کنید.

علاوه بر این، می‌توانید با قدم زدن در مسیر تندرستی، از فضای زیبا و چشم‌نواز بام سبز مجموعه لذت ببرید.

در صورت تهیه‌ی پکیج یک‌ روزه‌ی سازمانی آرشاکلاب، می‌توانید از لاکرهای عمومی مجموعه، برای نگهداری وسایل شخصی خود استفاده کنید.

همانند سایر پکیج‌ها و طرح‌های آرشاکلاب این امکان وجود دارد تا برای رفت‌وآمد به مجموعه از طریق هماهنگی با بخش پذیرش و پرداخت هزینه‌ی جداگانه، از سرویس رفت‌‌وبرگشت آرشاکلاب استفاده کنید.

همچنین از طریق هماهنگی با بخش پذیرش و با پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌توانید از سایر خدمات مجموعه، مانند خدمات گرمابه‌ی سنتی، تمرین در سالن بدن‌سازی و بازی در زمین‌های هاردکورت نیز استفاده کنید.

خدمات فوق قابل ذخیره‌سازی نیستند و پس از پایان مدت پکیج منقضی می‌شوند.

  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید