آرشاکلاب

۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the right

معرفی آرشاکلاب

۱ years ago

آرشاکلاب یک مجموعه‌ی ورزشی اختصاصی با محوریت تنیس است. مجموعه‌ای منحصر به فرد برای افرادی که استانداردهای بالایی دارند. با وجود اینکه هدف آرشاکلاب در وهله‌ی اول تامین نیازهای تنیس‌بازان است اما نیازها و علایق سایر مخاطبان خود را نادیده نگرفته است و با فراهم آوردن امکانات تفریحی و ورزشی گوناگون کوشیده است تا افرادی با علایق متفاوت و در سطوح ورزشی مختلف بتوانند اوقات خوش و پرباری را در آرشاکلاب سپری کنند.

آرشاکلاب دارای اولین زمین‌های تنیس هاردکورت مطابق با استانداردهای فدراسیون بین‌المللی تنیس است. زمین‌های تنیس آرشاکلاب شامل دو زمین روباز، چهار زمین سرپوشیده و یک سنترکورت اختصاصی هستند.

همچنین سالن بدن‌سازی مجهزی در آرشاکلاب تعبیه شده است تا تنیس‌بازان بتوانند از تمرینات و تجهیزات تخصصی بهره بگیرند. علاوه بر این، تنیس‌بازان می‌توانند تجهیزات مورد نظر خود را از پروشاپ آرشا تهیه نمایند که تخصصی‌ترین پروشاپ ورزش تنیس در ایران است و تمامی وسایل ورزشی ارائه شده در آن از بهترین و باکیفیت‌ترین برندها تهیه شده‌اند.

در کنار امکاناتی که به طور مستقیم با بازی تنیس مرتبط هستند، امکانات تن‌آسایی از جمله استخر آب‌درمانی، سونای خشک و بخار، اتاق مه سرد، جکوزی، ماساژ و حمام سنتی نیز در آرشاکلاب فراهم شده‌ است تا ورزشکاران بتوانند خستگی تمرینات سخت یا تنش ناشی از زندگی شهری را از جسم و جان خود بزدایند.

جاده‌ی سلامتی استاندارد برای یک راه‌پیمایی دل‌انگیز، رستوران ارگانیک برای کسب تجربه‌ای متفاوت از غذا و کافی‌شاپی با یک چشم‌انداز زیبا برای گفتگوهای دوستانه از دیگر امکانات آرشاکلاب هستند.