آرشاکلاب

۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the right

داستان شکل‌گیری آرشاکلاب

۱۰ ماه پیش

چهار سال پیش هنگامی که برای اولین بار، نیاز به یک باشگاه اختصاصی دارای زمین‌های تنیس حس شد، ایده‌ی ساخت آرشاکلاب به میان آمد: «باشگاهی تخصصی با محوریت ورزش تنیس».

از لحظات آغازین شکل‌گیری این ایده، معماری، طراحی استاندارد و برخورداری از مدرن‌ترین و کامل‌ترین امکانات ورزشی و رفاهی جهت خلق محیطی آرام و مجهز، به منظور گذارندن اوقات فراغت و البته انجام تمرینات ورزشی، دغدغه‌ی مجریان این پروژه بوده است.

پس از طی شدن فرآیند بررسی و پرداخت ایده، تصمیم به ساخت چنین مجموعه‌ای با بالاترین استانداردهای جهانی گرفته شد. حالا یک ایده‌ی اولیه به یک هدف مصمم تبدیل شده بود. ایجاد یک محیط ورزشی بی‌همتا در عین رونق محلی همواره جزو اصلی‌ترین اهداف پروژه‌ی ساخت و توسعه‌ی آرشاکلاب بوده است.

بالاخره ساخت آرشاکلاب توسط بهترین و مجرب‌ترین طراحان و مجریان پروژه‌های ساختمانی، در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع آغاز شد.

طی مراحل ساخت و توسعه‌ی آرشاکلاب، مجریان پروژه کوشیدند تا در کنار بکارگیری آخرین استانداردها و تجهیزات بین‌المللی، از نیروهای مستعد و جوان ایرانی برای پیشروی هرچه بهتر پروژه بهره بگیرند.

سازندگان آرشاکلاب همواره نیم‌نگاهی به ایفای مسئولیت اجتماعی خود و خلق ارزش داشته‌اند. اشتغال‌زایی برای نیروهای محلی و رونق منطقه در کنار ارز‌ش‌آفرینی برای میهن عزیزمان ایران از طریق ساخت مجموعه‌ای بی‌همتا و کسب اعتباری فرامرزی، جزو مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ی مجموعه‌ی اختصاصی آرشاکلاب بوده و هست.

حالا پس از چهار سال تلاش مستمر و شبانه‌روزی، آرشاکلاب، اولین مجموعه‌ی ورزشی اختصاصی دارای زمین‌های تنیس هاردکورت استاندارد در ایران، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به علاقه‌مندان و ورزشکاران ایرانی و خارجی و همچنین برگزاری تورنومنت‌های مستقل و رسمی است.