۰آیتم

سبد خرید شما خالی است

Product was successfully added to your shopping cart.

درباره آرشاکلاب
آرشاکلاب یک مجموعه‌ی ورزشی-تفریحی اختصاصی است که می‌کوشد امکاناتی متنوع و باکیفیت، در سطحی همتراز با استانداردهای بین‌المللی فراهم آورد. هدف آرشاکلاب ارائه‌ی سطح ویژه‌ای از خدمات در محیطی کاملاً اختصاصی و ایجاد بستری برای خلق تجربه‌های منحصربه‌فرد است. به سبب تعهد به ارائه‌ی خدماتی با کیفیت ممتاز، آرشاکلاب همچون هر مجموعه‌ی اختصاصی دیگر، تنها تعداد بسیار محدودی عضو می‌پذیرد.

ایده‌ی ساخت آرشاکلاب، چهار سال پیش و در پی احساس نیاز به یک باشگاه اختصاصی با زمین‌های تنیس منحصربه‌فرد به میان آمد. بنابراین پس از بررسی‌ و کارشناسی‌ فراوان، ساخت آرشاکلاب در نزدیکی شهر تهران و در منطقه‌ای آرام با زیست‌بومی بکر به نام خانلُق آغاز شد و این مجموعه در پاییز سال ۹۸ کار خود را آغاز کرد.

آب‌وهوای بی‌نظیر منطقه در کنار مهیا بودن امکانات لازم برای ورزش، آرامش و تفریح، و همچنین نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی آرشاکلاب را به محیطی بی‌همتا برای گذراندن اوقات شما تبدیل کرده است.

امکانات و خدمات آرشاکلاب شامل هفت زمین هاردکورت تنیس با استانداردهای جهانی (ITF)؛ سالن بدن‌سازی تخصصی؛ مجموعه‌ی تن‌آسایی کاملی متشکل از استخرِ آب‌درمانی، سونا، اسپا، اتاق مِه سرد و حمام سنتی؛ کافی‌شاپ و رستوران ارگانیک؛ پروشاپ تخصصی؛ جاده‌ی تندرستی؛ اتاق جلسات، اتاق کنفرانس، اتاق ملاقات اختصاصی (VIP Lounge)؛ لاکرهای اختصاصی، شست‌وشوی لباس‌ها، نظافت کفش‌ها، بهسازی و تعمیر راکت؛ و امکان رزرو خدمات از طریق اپلیکیشن تلفن همراه اختصاصی است، اما محدود به این‌ها نمی‌شود.

آرشاکلاب در کنار همه‌ی این‌ها می‌کوشد تا با میزبانی مسابقات ملی و بین‌المللی و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزش حرفه‌ای تنیس، گامی در جهت ارتقای ورزش تنیس در کشور بردارد و فضایی حرفه‌ای و خاص برای تنیس بازان و علاقه‌مندان به ورزش تنیس خلق کند.